سرخط خبرها
خانه / پشتیبانی

پشتیبانی

پشتیبانی فروشگاه فایل نیازگردی

 

فروشگاه فایل نیاز گردی از بهار ۱۳۹۶ تا به امروز به صورت فعال در حال سرویس دهی به شما کاربران عزیز است.  تمام تلاش ما در جهت توسعه فروشگاه بوده به شکلی که امکانات دلخواه شما فراهم آید. تیم پشتیبانی نیاز گردی به تمامی درخواست های شما پاسخ می دهد و مشکلات را در سریع ترین زمان ممکن برطرف می سازد.

 

پس از پرداخت هزینه فایل، لینک دانلود نمایش داده می شود، همچنین لینک دانلود به ایمیل کاربر فرستاده می شود. اما در صورتی که لینک دانلود برای شما نمایش داده نشود( به صورت خیلی نادر به دلایل بروز مشکلاتی از سوی سرور و یا اینترنت) همکاران ما با شما تماس حاصل می کنند.

 اما در صورتی که بعد از گذشت ۳۰ دقیقه پس از خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال نشد، از طریق فرم زیر مشکل را اطلاع رسانی کنید، در سریع ترین حالت ممکن لینک دریافت فایل برای شما ارسال خواهد شد. لطفا صبور و مطمئن باشید که فایل ها ارسال می شوند. چرا که حضور و رضایتمندی مشتریان ما ، از مهمترین دلایل تایید فروشگاه نیاز گردی است.

 

در صورتی که با مشکلی مواجه شدید و در سریع ترین زمان نیاز به پشتیبانی دارید، خلاصه ای از مشکل را به یکی از شماره های زیر پیامک کنید تا دوستان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.

 

سوال های متداول:

 

فایل خزیداری شده فایل مورد نظر من نیست، چیکار کنم؟

تمام فایل های فروشگاه نیاز گردی دارای توضیحات و سر فصل های موجود در فایل می باشد. قبل از خرید لطفا مطالعه سپس خریداری کنید.بعد از خرید فایل با توجه به اینکه فایل برای شما ارسال گردیده امکان استرداد وجه وجود ندارد.

چرا لینک دریافتی برای من کار نمیکنه؟

لینکهای دریافتی هر فایل فقط ۲ روز (۴۸ ساعت) اعتبار دارند و پس از آن غیر فعال می شوند، در صورتی که لینک شما باطل شده است ، درخواست لینک جدید بدهید.

من هنگام خرید ایمیلم را اشتباه وارد کردم، باید مجدد خرید کتم؟

خیر، نیازی به خرید دوباره نیست، فقط کافی است این مورد را گزارش دهید، لینک جدیدی برای شما ارسال خواهد شد، در صورت خرید مجدد مبلغ پرداخت شده به حساب تان باز نمی گردد.

(لطفا ابتدای ایملتان www نگذارید.)

اگر  خواستار فایل یا ترجمه ای باشیم که در سایت وجود ندارد ، نحوه سفارش چگونه است؟

در صورت نیاز به فایل های مورد نیازی که در سایت موجود نیست ،می توانید با ارسال فرم سفارش آنلاین تا در صورت امکان در سریع ترین زمان و بهترین حالت ممکن برای شما آماده و ارسال شود.

 

 

پشتیبانی:

 

۰۹۰۲۵۱۰۷۷۱۲